Mieszkanie szukam / wynajmę / szukam współlokatora

Andrzej
Kategoria:

W komentarzach padła propozycja utworzenia miejsca, gdzie zainteresowane osoby mogłyby się wymieniać informacjami dotyczącymi wynajmu mieszkań. Stworzenie SPRAWNEGO systemu ogłoszeń tego typu wymagałoby wymuszenie konieczności logowania się użytkowników do serwisu, chociażby po to aby mogli zarządzać swoimi  ogłoszeniami. Dodatkowo  dając ogłoszenie użytkownik musi podać sposób do kontaktu (e-mail, nr. telefonu) -> a w tej chwili nie chcę gromadzić tzw. danych "wrażliwych" o użytkownikach.

Uważam, że na chwilę obecna budowanie takiego dość rozbudowanego systemu ogłoszeń byłoby mocno pracochłonne i nie wiem czy uzasadnione (czy zainteresowanie tego typu informacjami będzie odpowiednio duże?). Dlatego na razie udostępniam nową "podstronę" serwisu -> w komentarzach możecie umieszczać informacje dotyczące tego tematu. Jeśli zainteresowanie będzie odpowiednio duże i pojawi się dużo wpisów, to pomyślę o takim zorganizowaniu tego tematu, aby pogrupować wpisy np. wg miast w których są uczelnie medyczne.   

Policz/Sprawdź swój wynik rekrutacyjny

Andrzej
Kategoria:

Właśnie tworzę narzędzie które pozwoli Ci policzyć jaki byłby Twój wynik punktowy podczas rekrutacji na różnych uczelniach. Na razie moduł liczy wynik tylko na kilku wybranych uczelniach, ale docelowo będzie liczył wynik jaki uzyskałbyś na dowolnej uczelni. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w bieżącym roku użyteczność kalkulatora jest mniejsza, każdy już wyznaczył swój wynik, ale mam nadzieję, że w przyszłości jego przydatność będzie większa.

Andrzej
Kategoria:

Nowe komentarze pojawiają się jako pierwsze. Do odpowiadania:  UŻYWAJCIE przycisku "Odpowiedz" - wtedy będzie się dobrze czytało!

Andrzej
Kategoria:

Dla przyspieszenia działania serwisu komentarzy uruchomiłem nową pod-stronę do komentowania.

Starsze komentarze są dostępne pod linkiem: Idź do starszych komentarzy

Nowe komentarze pojawiają się jako pierwsze. Do odpowiadania:  UŻYWAJCIE przycisku "Odpowiedz" - wtedy będzie się dobrze czytało!