10 000 unikalnych użytkowników serwisu

Odsłony: 1474
Andrzej

Serwis powstał rok temu jako alternatywa dla innej strony poświęconej tematyce rekrutacji na studia medyczne. Po co była potrzebna taka alternatywa? 

Niestety serwis o którym piszę stał się mało aktualny, progi były uaktualniane bardzo rzadko i czasami aby sprawdzić aktualny próg trzeba było przeglądnąć kilknaście stron wpisów komentarza, aby dotrzeć w odpowiednie miejsce. W serwisie e-medycyna.eu progi mogą dodawać samodzielnie użytkownicy i dlatego mimo że nie posiadam dostępu do systemów rekrutacyjnych uczelni medycznych, to dzięki aktywności całej społeczności progi są zawsze (prawie zawsze) aktualne.

Dodatkowo nie podoba mi się sirmiężny wygląd alternatywnej strony oraz nachalne reklamy pojawiające się w tym serwisie, co wskazuje, że autor stara się przekuć popularność serwisu na zysk. Oczywiście uważam że zarabianie pieniędzy za dobrze wykonaną pracę jest jak najbardziej słuszne, ale nie wtedy gdy progi aktualizuje się raz na tydzień lub rzadziej.

Po roku działalności serwis e-medycyna.eu ma już sporą grupę unikalnych użytkowników (ponad 10 000), ale w dalszym ciągu, zgodnie z obietnicą pozostaje niezaśmiecony żadnymi reklamami. 

   10tysiecy 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: